Za Tím Kraj Nitra kandiduje na post primátora Vrábeľ aktivista Viktor Németh

Viktor Németh bude na post primátora mesta Vráble kandidovať s podporou novovznikajúcej krajskej strany Tím Kraj Nitra a občianskych združení Vráble Si Ty a Lepšie Vráble.

foto: Viktor Németh

Rodák z Vrábeľ v minulosti pracoval na Mestskom úrade vo Vrábľoch, dnes pôsobí v Metropolitnom inštitúte Bratislavy. Princípy a zmeny, ktorými prechádza v posledných rokoch hlavné mesto by chcel prinesť aj do nitrianskeho regiónu. „Som presvedčený, že Vráble sa môžu stať moderným mestom a naplno rozvinúť svoj potenciál,“ tvrdí kandidát, podľa ktorého sú „najväčším bohatstvom“ Vrábeľ jeho obyvatelia a obyvateľky.

Jeho prioriotou je zapájanie obyvateľov do fungovania mesta, transparentnosť a lepšia komunikácia s občanmi.

„Som presvedčený, že Vráble potrebujú zmenu. Z osobných rozhovorov viem, že po dvadsiatich rokoch chcú obyvatelia a obyvateľky mesta Vráble vedenie, ktoré bude predstavovať novú energiu a víziu založenú na hodnotách transparentnosti, udržateľnosti a participácie,“ uvádza Viktor Németh.

Ako potenciálny primátor sa chce postarať o lepšie verejné priestory, kvalitnejšiu mestskú zeleň, bezpečnejšie prostredie pre deti a seniorov a zlepšiť tým kvalitu života v meste.

Televízia Nitrička

Forgot Password