Podozrenie na COVID 19 sa v nitrianskej pobočke Dôvery potvrdilo

Zamestnankyňa bola pozitívne testovaná. Dôvod na paniku podľa Regionálneho úradu verejného zdravotníctva nie je.

Ako sme prednedávnom informovali, prevádzka pobočky Dôvera v Nitre bola počas pondelka a utoroka na krátko prerušená pre podozrenie na koronavírus u jednej zamestnankyne.

Výsledok testu s podozrením na ochorenie bol pozitívny.

Pracovníčka sa zdržiavala v pobočke krátko, ale bola v kontakte aj s ostatnými zamestnancami. Podľa hovorcu Dôvery nie je dôvod na paniku.„Okamžite sme zaviedli preventívne opatrenia, pobočku sme zavreli, vydezinfikovali, všetci dotknutí zamestnanci sú v domácej karanténe a absolvovali test na koronavírus,“ informoval nás Matej Štepianský.

Prečítajte si aj:

Podľa informácií z Regionálneho úradu verejného zdravotníctva nebola zamestnankyňa v čase prítomnosti na pobočke infekčná. „Pri piatkovom testovaní ostatných zamestnancov, ktorí boli v domácej karanténe, sa ochorenie nepotvrdilo,” dodáva na záver Štepianský.

Zdroj foto: dovera.sk

Som šéfredaktorkou Nitrianskeho hlásnika, ktorý tvorí tím mladých ľudí zaujímajúcich sa o aktuálne dianie a mapujúcich novinky z Nitry a okolia. Sme súčasťou televízie Nitrička, vďaka ktorej podchytávame dianie nielen prostredníctvom online sveta, ale témy ďalej rozvíjame aj v rámci nášho vysielania. Ak máte požiadavku na reportáž, sťažnosti, tipy alebo námety, neváhajte ma kontaktovať na adrese miriama.polakova@nitrianskyhlasnik.sk alebo na telefónnom čísle 0915/595 261

Televízia Nitrička

Forgot Password