Nitriansky samosprávny kraj spresnil organizáciu očkovania vo veľkokapacitných centrách

Nasledujúce víkendové dni sa proti koronavírusu nebude očkovať vo všetkých centrách.

Nitra a Levice

Podľa najnovších informácií z Úradu Nitrianskeho samosprávneho kraja sa najbližší víkend počas 31. júla a 1. augusta vo veľkokapacitných centrách v Nitre a Leviciach očkovať nebude.

V Leviciach tiež zaviedli novinku.

Nemocnica v Leviciach po dohode s Ministerstvom zdravotníctva SR ponúka možnosť objednať sa na očkovanie cez konkrétny deň a čas. „Ide na Slovensku o novinku, kedy je možné sa prihlásiť na očkovanie nielen prostredníctvom webu Národného centra zdravotníckych informácií na www.korona.gov.sk, ale aj priamo cez náš portál,“ uviedol Ján Belanský, riaditeľ levickej nemocnice. Na webe spoločnosti Agel, pod ktorú nemocnica patrí, je možné si vyhľadať veľkokapacitné vakcinačné centrum v Leviciach a prihlásiť na očkovanie od 28. júla. Na výber sú termíny počas pracovných dní od 10.00 hod. do 14.00 hod. a v sobotu 7. augusta od 8.00 hod. do 13.00 hod.

Šaľa

Vo veľkokapacitnom centre v Šali budú v sobotu 31. júla očkovať vakcínou Moderna, a to od 8.00 do 13.00 hod. V poobednajších hodinách od 13.30 do 15.00 hod. bude prebiehať očkovanie vakcínou Janssen do spoločnosti Johnson & Johnson.

Štúrovo

Vo veľkokapacitnom očkovacom centre v Štúrove sa bude oba víkendové dni podávať vakcína Comirnaty (Pfizer BioNTech). Očkovať tu budú v sobotu aj v nedeľ od 8.00 do 15.00 hod.

Nové Zámky

Novozámocké centrum bude poskytovať možnosť očkovania iba v sobotu 31. júla od 8.00 do 15.30 hod. Na vakcinácia môžu prísť aj neregistrovaní záujemcovia.

foto: archív TV Nitrička

Máte k článku pripomienky, námety alebo nápady, kontaktujte ma na mailovej adrese: monika.hozakova@nitrianskyhlasnik.sk

Televízia Nitrička

Forgot Password