Blíži sa V. ročník súťaže Klokočinský guláš cup

Na nitrianskom sídlisku sa bude súťažiť o najlepší guláš. Nebude chýbať hudba a tombola.

Občianske združenie Klokočina organizuje už piaty ročník Klokočinského guláša cupu, ktorý sa bude konať na nitrianskom sídlisku v sobotu 10. augusta.

„ Hlavnou myšlienkou súťaže je spojiť ľudí, aby Klokočina začala žiť nielen ako sídlisko, ale aj ako komunita. Už od prvého ročníka Klokočinského guláš cupu bol veľký záujem, preto sa organizátori rozhodli pokračovať v ňom aj v ďalších rokoch. Cieľom je vytiahnuť ľudí z panelákov, aby sa ľudia stretli a zabavili. Hoci je táto aktivita dedinského charakteru, alebo teda skôr na taký tip mestských častí ako sú Dražovce a Krškany, sme sa rozhodli urobiť súťaž aj na sídlisku. Prihlásenie do súťaže je už ukončené, dokopy sa prihlásilo 8 súťažných družstiev,“ informovala Petra Ajdariová poslankyňa Mestského zastupiteľstva.

Súťaž vo varení sa začne o 14. 00 hodine. Kto bude víťazom piateho ročníka sa dozvieme približne o 18.30 hodine na vyhlasovaní výsledkov.

ilustračný obrázok

Tí, čo nevyhrajú vo varení, môžu skúsiť svoje šťastie v tombole, kde budú na nich čakať zaujímavé vecné ceny. Tombolové lístky sa budú predávať počas celej akcie v stánkoch s občerstvením.

tombola

.

Som šéfredaktorkou Nitrianskeho hlásnika, ktorý tvorí tím mladých ľudí zaujímajúcich sa o aktuálne dianie a mapujúcich novinky z Nitry a okolia. Sme súčasťou televízie Nitrička, vďaka ktorej podchytávame dianie nielen prostredníctvom online sveta, ale témy ďalej rozvíjame aj v rámci nášho vysielania. Ak máte požiadavku na reportáž, sťažnosti, tipy alebo námety, neváhajte ma kontaktovať na adrese miriama.polakova@nitrianskyhlasnik.sk alebo na telefónnom čísle 0915/595 261

Televízia Nitrička

Forgot Password