Zamestnankyňu nitrianskej Borinky nominovali na cenu Dobré srdce 2021

Národná cena starostlivosti je prejavom úcty ku všetkými, ktorí pracujú v danej profesii.

Zariadenie sociálnych služieb Borinka – Alzheimer centrum Nitra má určite nejedného zamestnanca, ktorý si zaslúži ocenenie vykonávanej práce. Nomináciu na národnú cenu Dobré srdce 2021 však získala len jedna z nich. Nitriansky samosprávny kraj (NSK), ktorý je zriaďovateľom Borinky, uviedol, že Sabina Barantalová sa z prestížneho ocenenie teší už pár dní.

„Získať nomináciu na národnú cenu je obrovskou poctou pre každého laureáta a inštitúciu, ktorú reprezentuje,“ dodal Úrad NSK.

Sabinu Barantalovú na Národnú cenu starostlivosti v kategórii Odborný pracovník v sociálnych službách navrhla riaditeľka zariadenia Jozefína Vlčková: „Sme poctení, že aj naša pracovníčka bola nominovaná na toto ocenenie a ako zástupkyňa svojich kolegov tak zviditeľnila kvalitnú a obetavú prácu všetkých zamestnancov nášho ZSS“. Cena je prejavom úcty ku všetkým, ktorí pracujú v tejto náročnej profesii. Ocenená si prevzala nomináciu na galavečere, ktorý sa konal vďaka Asociácii poskytovateľov sociálnych služieb v SR v bratislavskej Starej tržnici.

zdroj foto: unsk.sk

Máte k článku pripomienky, námety alebo nápady, kontaktujte ma na mailovej adrese: monika.hozakova@nitrianskyhlasnik.sk

Televízia Nitrička

Forgot Password