Nitriansky hrad láka domácich turistov na zľavy a súťaž

Kúpou permanentky sa môžete zapojiť do súťaže.

foto: NH

Na Nitrianskom hrade sú od piatku 23. apríla otvorené hradný areál, katedrála, kazematy, Diecézne múzeum aj veža katedrály. Nitriansku dominantu je možné navštíviť s dodržaním protiepidemických opatrení. Nitrianski seniori nad 62 rokov majú vstup zdarma. Pre ostatných je opäť v pláne napríklad kino pod holým nebom, prípadne koncert, pričom kaviareň Vazulka bude po 18. hodine voľne sprístupnená. V aktuálne sezóne ju otvoria 7. mája. Pre domácich turistov s trvalým pobytom v Nitre je tento rok pripravená novinka.

Nitrania majú možnosť zakúpiť si v pokladni permanentku za jedno euro.

Platiť bude na vstup v rámci otváracích hodín počas celej sezóny od apríla do októbra. V máji je pokladňa otvorená počas víkendov. „Každý Nitrančan, ktorý si zakúpi permanentku a nechá nám svoj email alebo telefónne číslo, môže vyhrať,“ informuje vedenie hradu. Výhercov budú žrebovať v decembri.

Prvou cenou je večera v Castellum Cafe v hodnote 100 €, druhou cenou je súkromná prehliadka biskupského paláca. Za treťou cenou si výherca pocestuje mimo Nitru do Thermalparku Nitrava. Kávičkárov poteší posledná cena, ktorou je ročná permanentka na kávu zdarma vo Vazulke.

Mohlo by vás zaujímať:

Máte k článku pripomienky, námety alebo nápady, kontaktujte ma na mailovej adrese: monika.hozakova@nitrianskyhlasnik.sk

Televízia Nitrička

Forgot Password