Najbližšiu tému prehliadky Nitry si môžete vybrať vy

Tému si môžu návštevníci vybrať hlasovaním v ankete Turistického informačného centra (TIC).

TIC Nitra už pripravuje program na najbližšie obdobie. O tom, čo domácim a cezpoľným turistom ponúkne, môžete rozhodnúť aj vy. Na webovej stránke centra sa nachádza anketa so 6 rôznymi témami plánovanej prehliadky. Ktorá to bude, ovplyvní vaše hlasovanie.

„Vaša odpoveď nám pomôže vybrať tému najbližšej prehliadky, ktorú pre Vás pripravujeme. Ďakujeme a tešíme sa na stretnutie,“ informuje TIC Nitra.

Témou prehliadky môžu byť: stopy nitrianskych Židov, sakrálna Nitra, kalvársky vŕšok, nitrianska secesia, prechádzka dejinami umenia, alebo stopy modernej architektúry.

Minulý rok mesto Nitra v spolupráci s Nitrianskou organizáciou cestovného ruchu pripravilo prehliadky so sloganom „like a local“. Miestnou gastronómiou, Zoborskými vrchmi a zákutiami mesta vás sprevádzali lokálni patrioti a profesionálni sprievodcovia, ku ktorým sa pridal vtedy len 8-ročný Leo. Sériu zaujímavých prehliadok na jesen doplnil Dni európskeho kultúrneho dedičstva, kedy sa návštevníci dostali aj do interiérov známeho Kluchovho paláca a Vily K.

Máte k článku pripomienky, námety alebo nápady, kontaktujte ma na mailovej adrese: monika.hozakova@nitrianskyhlasnik.sk

Televízia Nitrička

Forgot Password