Na jednej z nitrianskych ulíc sa v sobotu uskutoční SWAP&BRUNCH

Akcia sa bude konať od 10. do 14. hodiny.

Swapy sú akcie, na ktorých si môžete svoje oblečenie a doplnky vymeniť za iné. Svojím kúskami zo šatníka tak môžete potešiť niekoľkých ľudí a naopak vás zase môže nadchnúť oblečenie niekoho iného. Tieto výmeny oblečenia sa stávajú čoraz populárnejšími. V meste pod Zoborom takéto akcie organizuje napríklad Sekáč na pešej zóne alebo aj Hidepark.

Už nasledujúcu sobotu, 7. augusta, sa od 10. do 14. hod. na Kráľovskej ceste 1 bude konať jeden takýto SWAP&BRUNCH. Jeho usporiadateľom je Cirkev bratská v Nitre.

Priebeh swapu usporiadatelia stručne ozrejmili v udalosti na Facebooku. „Prinesieš (ale nemusíš) maximálne jednu tašku oblečenia alebo vecí a odovzdáš ho pri vstupe“ napísali. Organizátori uviedli, že môžete doniesť na tento swap napríklad aj peknú lampu či fény.

Ďalej je potrebné na swape zaplatiť poplatok 3€. Oblečenie si na akcii bez problémov vyskúšajte a ak sa vám bude niečo páčiť, tak si to môžete vziať so sebou. Pre návštevníkov bude pripravené aj občerstvenie.

Usporiadatelia v udalosti na Facebooku informovali ľudí aj o tom, čo neswapujú.

Nevymieňa sa spodná bielizeň, silonky a pančucháče, ponožky, pyžamá, špinavé, fľakaté, obnosené alebo poškodené oblečenie.

foto: Cirkev bratská v Nitre

titulná foto: ilustračná: pixabay.com

Máte k článku pripomienky, námety alebo nápady, kontaktujte ma na mailovej adrese: marko.mikulasik@nitrianskyhlasnik.sk

Televízia Nitrička

Forgot Password