Máte pekné zábery Nitrianskeho kraja? Do fotosúťaže sa môžu zapojiť profesionálni aj amatérski fotografi

Nitriansky samosprávny kraj vyhlásil fotosúťaž. Hľadajú sa najkrajšie zábery Nitrianskeho kraja.

foto ilustračná (pixabay.com)

Nezáleží na tom, čím záber zväčníte. Nezáleží ani na tom, či ho budete hľadať peši, na bicykli či autom. „Do súťaže sa môžu zapojiť amatérski aj profesionálni fotografi, podmienkou je, aby fotografie boli nasnímané v Nitrianskom kraji, v akomkoľvek ročnom období,“ uvádza portál regionnitra.sk.

Jeden autor môže zaslať najviac 5 svojich najlepších fotografií.

Zaslaná zábery musia byť dielom autora, ktorý ich do súťaže prihlásil. Môže ísť o digitálne fotografie, ale aj naskenované fotky z kinofilmu.

„Fotografie musia byť vo vysokom rozlíšení, vo formáte JPG (JPEG), tak, aby bolo možné fotografiu zväčšovať na formát A3 – s minimálnym rozlíšením 6 Mpx (čo znamená 3000px x 2000px),“ informuje o podmienkach regionnitra.sk

Fotky nesmú obsahovať vodoznak, ani žiadny písaný text vnorený do fotografie. Súťažné fotografie je potrebné zaslať do 30. septembra 2022, vrátane. „Autor fotografie súhlasí, aby boli fotografie zaslané do súťaže použité na propagáciu nitrianskeho regiónu v elektronickej alebo printovej verzii v propagačných materiáloch Nitrianskeho samosprávneho kraja,“ uvádza sa v podmienkach súťaže.

Súťaž bude vyhodnotená 15. októbra 2022 a výhercov odmenia vecnými cenami.

Máte k článku pripomienky, námety alebo nápady, kontaktujte ma na mailovej adrese: monika.hozakova@nitrianskyhlasnik.sk

Televízia Nitrička

Forgot Password