Kto bude mať naj „Nitránsky PUPEK“? Odpoveď zistí originálna fašiangová súťaž

Zapojiť sa môžu všetci maškrtní Nitrania. Za originalitu a vtip získate body naviac.

Mestská časť Párovské Háje pod patronátom mestskej poslankyne Jarmily Královej vyzýva všetky mestské časti Nitry do fašiangového súboja o najparádnejšiu fašiangovú dobrotu. Najbližšie dni tak môžete tráviť vymýšľaním, ako čo najviac zaujať v súťaži.

„Nitránsky *PUPEK 2021“ značí paráňňe ukuchťený pamlsek ekscelentnéj kuchyňe.

Pochopiteľne tak môžete súťažiť iba s tradičnými fašiangovými špecialitami, fantázii sa vraj medze nekladú. Video alebo fotopostup s výsledkom zasielajte na email sutazenitra2021@gmail.com. Postup bude následne zverejnený na Facebooku a hladovať bude prebiehať na facebookovej stránke mesta Nitry. Zaslaním emailu súhlásíte so zverejnením videa alebo fotografií na vyššie zmienené účely.

„Prípravy sa musia zúčastniť rodinní príslušníci (2 a viac; viac bodov pre mladšie vekové kategórie 0 – 17),“ vysvetľuje mesto. Viac bodov môžete získať za vhodný fašiangový outfit, vtipný slovný recept zaslaný napríklad aj v ňitránčine.

O naj PUPKU bude rozhodovať komisia zložená zo zástupcov mestských častí, výhodou budú divácke sympatie, teda počet „lajkov“.

Ak sa chcete zúčastniť súťaže, vaše príspevky zasielajte najneskôr do 15. februára do 15. hod. Vyhodnotenie nájdete na facebookovom profile mesta.

foto ilustračné (pixabay.com)

Televízia Nitrička

Forgot Password