Cykloraňajky v Nitre: Vychutnať si ich budete môcť na troch miestach

Na cykloraňajky v meste pod Zoborom sa cyklisti môžu tešiť 16. septembra od 7. do 9.30 hod.

Raňajky. Niektorí si ich vychutnávajú v pohodlí svojho domova, iní zase v práci, ďalší v nejakom podniku, no nájdu sa aj takí, ktorí raňajky vynechávajú, a to z rôznych dôvodov. To sa však určite nestane cyklistom v Nitre, ktorí doslova na raňajky natrafia a budú ich mať po ceste.

V rámci Európskeho týždňa mobility (16. – 22. septembra) si pre vás občianske združenie Rozbicyklujme Nitru! spoločne s mestom Nitra pripravilo pre nitrianskych cyklistov cykloraňajky.

„Občerstvenie bude z preventívnych dôvodov balené, nebude však chýbať káva, čaj, príjemná nálada a veľa príležitostí rozprávať sa s OZ Rozbicyklujme Nitru! aj s pracovníkmi mesta Nitra,“ uviedlo OZ, ktoré udalosť organizuje.

Raňajky budú pre ľudí, ktorí využívajú bicykel na presun po meste, pripravené na troch stanovištiach: Univerzitný most, Mestská tržnica, Chrenovský most (pri cyklodepe). Tešiť sa na ne môžete 16. septembra, a to od 7. do 9.30 hod.

„Touto aktivitou chceme upriamiť pozornosť verejnosti na možnosť využívania bicykla ako alternatívnej formy dopravy,“ napísané je v udalosti na sociálnej sieti.

foto: archív TV Nitrička

Máte k článku pripomienky, námety alebo nápady, kontaktujte ma na mailovej adrese: marko.mikulasik@nitrianskyhlasnik.sk

Televízia Nitrička

Forgot Password