Anjelský deň prinesie množstvo inšpirácií

Aj vy rozmýšľate ako pripraviť doma originálne, pohodové a jedinečné Vianoce? Príďte sa inšpirovať do Krajského osvetového strediska v Nitre na 3. ročník Anjelského dňa.

Zavítajte na návštevu a vychutnajte si pravú vianočnú atmosféru. Čaká vás popoludnie vianočných melódii, radosti, úsmevov a  široká ponuka tradičných i súčasných výrobkov remeselníkov a výtvarníkov.

Podujatie Anjelský deň sa uskutoční už tento piatok 13. decembra, od 14.00 do 19.00 v KOS v Nitre na Fatranskej ulici č. 3.

zdroj: fb KOS v Nitre

Môžete si pozrieť ukážky z paličkovania alebo si zakúpiť výrobky z plstenia, háčkovania, drôtovania, servítkovej  techniky či korálikovania. Nebudú chýbať ani adventné vence, zvončeky a košíky z pedigu, textilné hračky, prírodné mydielka, výrobky z papiera, šperky, ručne maľované hodvábne šatky, drobnosti zo skla, slamené a šúpolové ozdoby, keramika a mnoho iného.

zdroj: fb KOS v Nitre

„Príďte sa potešiť, inšpirovať a zakúpiť si originálne ručne vytvorené darčeky, vianočné ozdoby a iné malé milé prekvapenia  od ľudových remeselníkov a amatérskych výtvarníkov,“ pozýva KOS v Nitre.

Pripravená je pre vás aj súťaž Môj anjel, na ktorej zlosovanie sa môžete tešiť o 17. hodine v piatok vo výstavnej sále. Ak sa tiež túžite do súťaže zapojiť a vyhrať zaujímavé ceny, prineste do KOS v Nitre vlastnoručne vyrobenú ozdobu anjela na vianočný stromček. 

zdroj: fb KOS v Nitre

„Vaše originálne anjelské ozdoby prijímame už od 9. decembra, každý deň od 9.00 do 15.00,“ informovalo KOS v Nitre.

Súčasťou podujatia bude i výstava diel s anjelskou tematikou pod názvom Vieme, že sú… od Aleny Rábekovej a ďalších neprofesionálnych výtvarníkov.

Televízia Nitrička

Forgot Password