Radnica avizuje kvalitnejšie, rozmanitejšie a originálne jedlá na mestskom kúpalisku

Prihlasovanie pre záujemcov o prenájom gastrostánkov na nitrianskom letnom kúpalisku sa kráti. Budú návštevníci s výberom spokojní?

Foto ilustračné

Okrem technických vylepšení a investícií by mali návštevníkov kúpaliska potešiť nový vizuál gastrostánkov. „Schválená mesačná cena v nových stánkoch bude za jeden meter štvorcový 30 eur s tým, že vnútorné vybavenie stánkov si zabezpečia samotní predajcovia,“ prezradil Andrej Jančovič z odboru komunikácie a propagácie Mestského úradu v Nitre. „Aj preto odborná komisia navrhla pre úspešných uchádzačov dobu prenájmu až na štyri roky. Medzi kritériami je dôležitá aj  ponuka domácich surovín, ale aj pozitívne referencie,“ povedal viceprimátor Daniel Balko.

Splnenie podmienok budú bodovať.

Rozhodujúce budú, okrem využívania domácich surovín a referencií, napríklad jedinečnosť, kvalita, miera podielu vlastnej výroby jedál či nápojov a regionálnosť záujemcov. Zapojiť sa, a prevziať súťažné podmienky môžete buď osobne do 22. júna 2020 od 8.00 do 14.00 hodiny u referenta mestského rozvoja Mareka Dojčána, alebo telefonicky na 037/6502 386. Radnica však odporúča elektronický spôsob prostredníctvom e-mailovej adresy: dojcan@msunitra.

„Občerstvenie na nitrianskom kúpalisku bude kvalitnejšie. Tešiť sa na rozmanité originálne jedlá, môžeme už počas tejto sezóny,“ sľubuje magistrát.

„Samozrejmosťou je poslanie kontaktných údajov záujemcov, návrh môže predložiť iba navrhovateľ, ktorý si jedným zo spomínaných spôsobov, prevzal súťažné podmienky u vyhlasovateľa súťaže,“ dodal Andrej Jančovič.

Ponuky treba posielať do 23. júna do 12. hodiny na adresu mestského úradu v uzatvorenej obálke s označením: OVS – „Prenájom gastrostánkov v areáli Letného kúpaliska v Nitre“ – Neotvárať! Súťažné návrhy sa predkladajú poštou alebo osobne na adresu: Mestský úrad v Nitre Referát mestského rozvoja, Mgr. Marek Dojčán, Štefánikova trieda 60, 950 06 Nitra.

24. júna bude návrhy posudzovať komisia zložená z mestských poslancov a hlavného architekta Viktora Šabíka.

Máte k článku pripomienky, námety alebo nápady, kontaktujte ma na mailovej adrese: monika.hozakova@nitrianskyhlasnik.sk

Televízia Nitrička

Forgot Password