Predpoveď počasia: Po slnečných dňoch nás opäť čaká oblačnejší týždeň

Na viacerých územiach môže byť oblačné počasie sprevádzané dažďovými alebo snehovými zrážkami.

Foto ilustračná: Pixabay.com

Pondelok 6.3.

Po pekných slnečných dňoch prišla zmena.

Oblačné až zamračené počasie bude pokračovať aj začiatkom týždňa. Na strednom Slovensku a viacerých miestach sa môže vyskytnúť sneženie alebo snehové prehánky a dážď so snehom. Denné teploty vystúpia najviac na 0 až 8 stupňov.

Utorok 7.3.

V utorok môže byť oblačnosť ojedinele zmenšená, miestami ale s dažďom alebo dažďom so snehom, od stredných polôh aj so snežením. Najnižšie nočné teploty sa budú pohybovať od 1 až -4, v údoliach ojedinele okolo -6 stupňov. Cez deň sa oteplí najviac na 3 stupne na severe a do 5 až 10 stupňov na ostatnom území.

Streda 8.3.

Streda má byť podobná ako predchádzajúci deň s najvyššími dennými teplotami od 5 do 12 stupňov. Najnižšia nočná teplota klesne na 3 až -2 stupne.

Štvrtok 9.3.

„Oblačno až zamračené, ojedinele zmenšená oblačnosť. Na viacerých miestach dážď. Od stredných polôh dážď so snehom alebo sneženie. Najnižšia nočná teplota 3 až -3 st. Najvyššia denná teplota 6 až 12, na severe miestami okolo 4 st.,“ predpovedá Slovenský hydrometeorologický ústav.

Piatok 10.3.

V piatok má ešte stále prevládať oblačné počasie.

Prechodne bude veterno, na viacerých miestach s dažďom. Vo vyšších polohách, na severe prechodne od stredných polôh, sa môže objaviť aj sneženie.


Televízia Nitrička

Forgot Password