Najbližšie dni si užijeme sychravé počasie

Od pondelka pocítime sychravé počasie naplno, čaká nás oblačný a upršaný týždeň.

Začiatok nového pracovného týždňa prinesie upršané počasie.

V pondelok očakávame veľkú, lokálne však zmenšenú oblačnosť. Naďalej treba miestami rátať s prehánkami alebo dažďom. Teplota vystúpi na 16 stupňov Celzia. Zafúka juhovýchodný vietor, ktorý dosiahne rýchlosť 30 km/h.

V utorok bude oblačností pribúdať a naďalej treba miestami rátať s prehánkami a dažďom. Teplota sa bude pohybovať v intervale od 10 do 17 stupňov Celzia.

V stredu bude oblačno až zamračené a na väčšine územia počítajte s dažďom. Najvyššia denná teplota sa udrží v rozpätí 9 až 15 stupňov Celzia.

Zmenu v charaktere počasia neprinesú ani nasledujúce dni. Aj naďalej bude prevažovať velká oblačnosť a ojedinele sa vyskytnú prehánky. Teplota vzduchu bude v intervale 9 až 15 stupňov Celzia.

V piatok bude oblačno až zamračené a ojedinele sa môžu vyskytnúť aj búrky. Ortuť teplomera vystúpi na 15 stupňov Celzia.

V sobotu bude veľa oblačnosti, rátajte aj s hmlou a výdatnejším dažďom. Teplota sa bude pohybovať v intervale od 9 do 13 stupňov Celzia.

Nedeľa nebude za sobotou zaostávať. Bude prevažne polooblačno a ojedinele sa môžu vyskytnúť prehánky. Teplota sa bude pohybovať v intervale od 6 do 12 stupňov Celzia. 

Som šéfredaktorkou Nitrianskeho hlásnika, ktorý tvorí tím mladých ľudí zaujímajúcich sa o aktuálne dianie a mapujúcich novinky z Nitry a okolia. Sme súčasťou televízie Nitrička, vďaka ktorej podchytávame dianie nielen prostredníctvom online sveta, ale témy ďalej rozvíjame aj v rámci nášho vysielania. Ak máte požiadavku na reportáž, sťažnosti, tipy alebo námety, neváhajte ma kontaktovať na adrese miriama.polakova@nitrianskyhlasnik.sk alebo na telefónnom čísle 0915/595 261

Televízia Nitrička

Forgot Password