Na výstavisku bude prebiehať obľúbená Gardenia. Treba dodržať opatrenia

Nitrianske výstavisko minulý týždeň oznámilo, že úrady povolili organizovanie pravidelnej Burzy exotov. Okrem zvierat sa načas do areálu vrátia aj kvety. Obľúbená predajná výstava pre záhradkárov bude prebiehať už tento týždeň.

foto: TV Nitrička

Nadšenci záhradkárskych prác a pestovania rôznych plodín sa môžu na ponuku pozrieť v piatok 21. a v sobotu 22. mája od 9.30 do 17.30 hod.

„Vážení návštevníci, úrady nám povolili zorganizovať výstavu Gardenia, pokiaľ spoločne dodržíme stanovené protiepidemické opatrenia,“ informuje vedenie výstaviska. Pri vstupe sa teda nezaobídete bez potvrdenia. Preukázať sa môžete negatívnym výsledkom antigénového alebo PCR testu, ktorý nesmie byť starší ako 12 hodín. Ďalšími alternatívami je potrvrdenie o prekonaní ochorenia a potvrdenie o očkovaní. Tu si však treba skontrolovať dátumy podľa aktuálnej vyhlášky. „Za otestovaním nemusíte chodiť ďaleko, využiť môžete mobilné odberové miesta, ktoré sa nachádzajú priamo pri hlavnom vstupe, ďalej pri press centre a pri amfiteátri,“ pripomína Agrokomplex.

Mapa areálu – MOM (zdroj: Agrokomplex)

V jednom čase môže byť na výstave 1600 návštevníkov.

Návštevnosť bude regulovaná na 1 osobu/15m². Organizátori preto prosia o trpezlivosť, ak sa nedostanete do areálu hneď po príchode. Vstup bude cez hlavný vchod, pohyb musí byť jednosmerný, preto bude východ cez bránu B1. Medzi stánkami budú rozostupy 3 metre. Opäť je povolený len nepotravinový predaj a samozrejmosťou je zásada respirátor/rúško – odstup – ruky. „Dodržiavaním stanovených nariadení a uvedomelým správaním nám pomôžete v organizovaní ďalších výstav,“ dodáva Agrokomplex.

Máte k článku pripomienky, námety alebo nápady, kontaktujte ma na mailovej adrese: monika.hozakova@nitrianskyhlasnik.sk

Televízia Nitrička

Forgot Password