Muž, ktorý vyliezol na žeriav v meste, sa vrátil

Na miesto boli privolané policajné hliadky.

Pred viac ako týždňom sa v neskorších popoludňajších hodinách v centre Nitry odohral nebezpečný prípad. Na žeriav umiestnený na stavenisku v centre mesta vyliezol 43-ročný muž, ktorý chcel upozorniť na 4 deti, stále čakajúce na podanie finančne nákladnej liečby. Muž chcel preto hovoriť s médiami. Podľa Televízie JOJ sa policajný vyjednávač rozhodol podmienku pre závažnosť situácie splniť. Televízia informovala, že muž, po niekoľkých minutách komunikácie s redaktorkou Dianou Pavlisovou, napokon zo žeriava zliezol a podrobil sa vyšetreniu zdravotníkov.

Najnovšie informácie o štvorici detí s diagnózou spinálna svalová atrofia:

Podľa mestskej polície sa muž na stavenisko o niekoľko dní vrátil.

„Na operačnom pracovisku mestskej polície príslušník prijal v skorých ranných hodinách informáciu od pracovníka SBS z rozostavaného objektu na Tabáni, že v okolí stavby sa pohybuje muž, ktorý minulý týždeň vyliezol na stavenisku na žeriav a chcel skočiť,“ informuje Mestská polícia v Nitre. Na miesto bola vyslaná hliadka, pričom príslušník policajného operačného strediska odporučil SBS-károvi, kontaktovať aj stálu službu policajného zboru. Tá bola prítomná pri riešení predošlej situácie s mužom, a tak disponovala konkrétnymi informáciami.

Privolané hliadky potvrdili, že opäť ide o muža so „suicidálnymi sklonmi“, ktorý chcel v predošlom týždni skočiť zo žeriava.

„S mužom so samovražednými úmyslami bol aj s hliadkou PZ SR vykonaný pohovor,“ tvrdí Mestská polícia. Prípad ďalej riešili príslušníci policajného zboru.

Máte k článku pripomienky, námety alebo nápady, kontaktujte ma na mailovej adrese: monika.hozakova@nitrianskyhlasnik.sk

Televízia Nitrička

Forgot Password