Koniec augusta bude na Klokočine patriť dvojitej dávke hudby a zábavy

Obyvateľov (nielen) Klokočiny čaká letná zábava aj jarmok.

„Tretia augustová sobota bude na sídlisku Klokočina patriť obyvateľom v podobe podujatia s názvom Letná zábava, ktoré prinesie spojenie jedla, nápojov, hudby a zábavy,“ pozývajú organizátori z o.z. Nitrafiesta.

V sobotu 20. augusta od 15:00 do 22:00 hod. budú na ploche, kde býva Klokočinský jarmok, pripravené zaujímavé vystúpenia a aktivity. Z kapiel sa návštevníci môžu tešiť na Follow, Hoväda.Sk či Lucie Cover Band.

O týždeň na to sa uskutoční v poradí už dvadsiaty ročník Klokočinského jarmoku. „Tradičná akcia opäť prinesie bohatú ponuku tovaru, chutných jedál a lahodných nápojov, lunapark, adrenalínové atrakcie aj zábavu,“ informuje nitrianska radnica.

Dvojdňová klokočinská jarmočná ponuka sa v sobotu začne detskou párty s maskotmi a bublinkovou show, a v nedeľu vyvrcholí hudobno-zábavým programom s kapelou ŠČAMBA.

Medzitým divákov poteší napríklad Dychový orchester Základnej umeleckej školy Jozefa Rosinského v Nitre, ABBA SHOW, detské divadelné predstavenie Krajčír Nitôčka, Folklórny súbor FURMANI či Dominika Titková & Friends.

To je kompletná ponuka:

𝐒𝐎𝐁𝐎𝐓𝐀 27. 8.

13.00 ǀ Dvojdňová klokočinská jarmočná ponuka začína…

15.00 ǀ Detská párty s maskotmi a bublinková show

16.00 ǀ Dychový orchester Základnej umeleckej školy Jozefa Rosinského v Nitre

17.00 ǀ Notový Danny

17.30 ǀ Kapela DORA

19.00 ǀ Otvorenie Klokočinského jarmoku: HAPPYBAND ORCHESTRA, ABBA SHOW

𝐍𝐄𝐃𝐄𝐋̌𝐀 28. 8.

15.00 ǀ Krajčír Nitôčka – detské divadelné predstavenie / Divadlo pod balkónom

16.00 ǀ CHLOPI Z HEĽPY

17.00 ǀ Folklórny súbor FURMANI

18.30 ǀ Hudobná skupina ZEUS

19.30 ǀ Dominika Titková & Friends

20.30 ǀ Hudobno-zábavná kapela ŠČAMBA

V prípade, že pripravujete podujatie alebo máte iné zaujímavé informácie, tipy či postrehy, môžete ma kontaktovať na jana.krajcovicova@nitrianskyhlasnik.sk.

Televízia Nitrička

Forgot Password