Zrážka vlaku s osobným automobilom

Tragická dopravná nehoda sa stala na železničnom priecestí pri obci Palárikovo, časť Čiky.

V pondelok krátko po 21. hodine bola ohlásená dopravná nehoda osobného motorového vozidla a rýchlika na železničnom priecestí na trase Bratislava – Banská Bystrica, št. cesta I/75 pri obci Palárikovo, časť Čiky.

V dôsledku dopravnej nehody došlo k usmrteniu jednej osoby.

„Na mieste udalosti zasahovali príslušníci Okresného riaditeľstva Hasičského a záchranného zboru v Nových Zámkoch (z hasičskej stanice Nové Zámky a zo Šurian), Okresného riaditeľstva Hasičského a záchranného zboru v Nitre, Okresného riaditeľstva Hasičského a záchranného zboru v Trnave, ktorí evakuovali cestujúcich z vlaku do evakuačného autobusu,“ informuje hovorkyňa Krajského riaditeľstva Hasičského a záchranného zboru v Nitre Andrea Červočová.

Príslušníci pomocou hydraulického vyslobodzovacieho zariadenia vyslobodili usmrtenú osobu z vozidla, pomohli ju naložiť do vozidla pohrebnej služby a boli nápomocní pri sprejazdnení železničnej trate.

Som šéfredaktorkou Nitrianskeho hlásnika, ktorý tvorí tím mladých ľudí zaujímajúcich sa o aktuálne dianie a mapujúcich novinky z Nitry a okolia. Sme súčasťou televízie Nitrička, vďaka ktorej podchytávame dianie nielen prostredníctvom online sveta, ale témy ďalej rozvíjame aj v rámci nášho vysielania. Ak máte požiadavku na reportáž, sťažnosti, tipy alebo námety, neváhajte ma kontaktovať na adrese miriama.polakova@nitrianskyhlasnik.sk alebo na telefónnom čísle 0915/595 261

Televízia Nitrička

Forgot Password