Zažite noc plnú kubánskych rytmov

Nitrianske kúpalisko na Sihoti ukončí sezónu 2019 v nedeľu 8. septembra. V sobotu 7. septembra sa bude konať rozlúčkové podujatie La Fiesta Cubana.

Tohtoročné leto bolo bohaté na horúce a slnečné dni. Podľa údajov Slovenského hydrometeorologického ústavu (SHMÚ) máme za sebou jedno z najteplejších liet. Teplotné rekordy sa lámali na celom Slovensku niekoľkokrát, napríklad aj 26. augusta, kedy teplomer ukazoval 35 °C.

Nitrianske kúpalisko na Sihoti bolo otvorené od 15. júna tohto roku a 8. septembra zatvorí svoje brány. Má tak za sebou ďalšiu sezónu, s ktorou sa treba patrične rozlúčiť. Pre návštevníkov kúpaliska je preto pripravené rozlúčkové podujatie s názvom La Fiesta Cubana.

Návštevníci majú možnosť cez pripravované podujatie spoznať Kubu, o ktorej príde porozprávať cestovateľ a zakladateľ BUBO Travel Ľuboš Fellner a prevedie všetkých účastníkov Kubou ako nikto iný. Pre milovníkov salsy je pripravená obrovská dávka rytmov v podaní kubánskej kapely Azucar Cuabana a speváka Arisa.

Kubánski tanečníci Niurka a Emetério vyberú najlepšieho tanečníka a najlepšiu tanečníčku z návštevníkov. Tak neváhajte a príďte sa rozlúčiť s odchádzajúcou letnou sezónou. Ak neviete tancovať salsu, nezúfajte, radi vás ju tam naučia. Pre všetkých návštevníkov sú totiž pripravené kurzy salsy a bachaty. Všetky kubánske rytmy vám namieša charizmatická kubánska DJ-ka Niurka.

Ilustračná fotka

Som šéfredaktorkou Nitrianskeho hlásnika, ktorý tvorí tím mladých ľudí zaujímajúcich sa o aktuálne dianie a mapujúcich novinky z Nitry a okolia. Sme súčasťou televízie Nitrička, vďaka ktorej podchytávame dianie nielen prostredníctvom online sveta, ale témy ďalej rozvíjame aj v rámci nášho vysielania. Ak máte požiadavku na reportáž, sťažnosti, tipy alebo námety, neváhajte ma kontaktovať na adrese miriama.polakova@nitrianskyhlasnik.sk alebo na telefónnom čísle 0915/595 261

Televízia Nitrička

Forgot Password