Záver augusta doplní tradičný Klokočinský jarmok

Na zvyčajnom mieste, ktorým je priestranstvo popri Hviezdoslavovej triede a Mikovíniho ulici na Klokočine, sa nasledujúci víkend bude konať 21. ročník tradičného Klokočinského jarmoku.

Foto: NH

Kolotoče, jarmok s predajcami a kultúrny program potrvajú dva dni.

„Už od 11. hodiny budú k dispozícii predajcovia rozličného sortimentu, ľudovo-umeleckí remeselníci a predajcovia občerstvenia. Okrem toho je jarmok spojený s kolotočmi a lunaparkom,“ spresňuje mesto Nitra.

V sobotu 26. augusta začne kultúrny program o 15.30 hod. vystúpením s názvom Na jarmočnú nôtu, o 16.30 bude nasledovať vystúpenie Notového Dannyho, o 17.30 hod. REVER.

Slávnostné otvorenie jarmoku je naplánované na 19.00 hod. Doplnia ho české a slovenské hity, či skupina Spodorecha. O 20.30 hod. si návštevníci vypočujú hity Karla Duchoňa v podaní kapely Ludo Kuruc Band.

V nedeľu bude program pokračovať od 15.30 hod. s ľudovými piesňami z Nitry a okolia aj so speváckou skupinou Nevädza. O 16.00 hod. je v pláne Funny párty pre deti s balónmi, maskotmi a bublinami. O 17.30 hod. nasleduje Nová stopa a Kuštárovci. Jarmok o 20.30 hod. zavŕši letná párty s kapelou Polemic.

Televízia Nitrička

Forgot Password