Zastupiteľstvo v priamom prenose?

Od septembra prináša radnica novinku.

Ak vás zaujíma dianie na meste, od 5. septembra je možné každé zasadnutie mestského zastupiteľstva sledovať v priamom prenose. Od roku 2018 sa z rokovaní zverejňuje zvukový záznam, od februára tohto roka mohla nitrianska verejnosť vzhliadnuť už aj videozáznamy.

Radnica od priamych prenosov očakáva väčšiu angažovanosť a záujem ľudí o dianie v meste.

„Vedenie mesta robí všetko preto, aby sa samospráva stala vo vzťahu k obyvateľom Nitry otvorenejšou a prístupnejšou. Živé vysielanie z rokovania mestského parlamentu je krok, ktorý potvrdí náš záujem o čo najväčšiu transparentnosť,“ hovorí Tomáš Holúbek, hovorca mesta. 

Priame prenosy si môžete pozrieť na youtube kanáli mesta, na linku  www.youtube.com/channel/UC_NA66iJnwlOR9wNC-wsd1A

Som šéfredaktorkou Nitrianskeho hlásnika, ktorý tvorí tím mladých ľudí zaujímajúcich sa o aktuálne dianie a mapujúcich novinky z Nitry a okolia. Sme súčasťou televízie Nitrička, vďaka ktorej podchytávame dianie nielen prostredníctvom online sveta, ale témy ďalej rozvíjame aj v rámci nášho vysielania. Ak máte požiadavku na reportáž, sťažnosti, tipy alebo námety, neváhajte ma kontaktovať na adrese miriama.polakova@nitrianskyhlasnik.sk alebo na telefónnom čísle 0915/595 261

Televízia Nitrička

Forgot Password