Začiatok tohtoročnej výstavnej sezóny Agrokomplexu musí opäť počkať

Slovenské výstavníctvo je dlhodobo bez návštevníkov. Ani nitriansky Agrokomplex nezačne tohtoročnú výstavnú sezónu v plánovanom termíne.

foto: TV Nitrička

Výstavná sezóna mala v roku 2021 začať dnes 21. januára Medzinárodnou výstavou psov Nitra Dog Expo. Druhá vlna pandémie tieto plány prekazila, chlpáčov si zatiaľ na Agrokomplexe nepozrieme, výstava bola zrušená. Otázne sú aj ďalšie termíny.

Pripravujú klasiku aj novinky.

Na 12. a 13. február je naplánovaná klasika v podobe Svadobných dní & Beauté. Na 12. ročníku by ste sa v priebehu dvoch dní mali dozvedieť všetko, čo je pre svadobný deň dôležité.

Od 9. do 11. apríla má prebiehať výstava CAMP, BIKE, TOURIST. Výstavisko sľubuje, že na Slovensku pôjde o prvý zážitkový veľtrh tohto typu pod holým nebom.

Nemala by chýbať ani obľúbená Gardenia.

Koniec apríla má patriť výstave Aqua Therm Nitra. Medzinárodný odborný veľtrh vykurovania, vetrania, klimatizačnej, meracej, regulačnej, sanitárnej a ekologickej techniky by mal v prípade priaznivejších epidemiologických podmienok prebiehať od 20. do 23. apríla.

Približne v tomto čase výstavisko možno rozkvitne vďaka medzinárodnej predajnej výstavy pre záhradníctvo, záhradkárov a milovníkov kvetov. Obľúbená Gardenia bude popri výstave Domexpo trvať od 22. do 25. apríla.

Na máj sú naplánované expozície z oblasti poľovníctva, rybárstva, včelárstva, ale aj Medzinárodný strojársky veľtrh. Prvú polovicu výstavnej sezóny má ukončiť ďalšia výstava psov, 1. Detský festival aj Nábytok a bývanie, Fórum dizajnu a Moderné drevodomy.

foto ilustračné: pixabay.com

Máte k článku pripomienky, námety alebo nápady, kontaktujte ma na mailovej adrese: monika.hozakova@nitrianskyhlasnik.sk

Televízia Nitrička

Forgot Password