Z Váhu vytiahli automobil

Vozidlo v rieke bolo nahlásené na tiesňovú linku.

V nedeľu v popoludňajších hodinách bol na tiesňovú linku 150 nahlásený technický zásah v katastrálnom území mesta Komárno – vytiahnutie vozidla z rieky Váh.

Na zásah boli vyslaní štyria hasiči z HS Komárno s automobilom hasičskej záchrannej služby a člnom. Po príjazde na miesto udalosti bolo zistené, že vozidlo spolu s prívesným vozíkom sa nachádza cca 6 metrov od brehu v hĺbke približne 1,5 metra.

Pomocou lanového navijaku bolo vozidlo vytiahnuté na breh a odovzdané majiteľovi. Z vozidla neunikli žiadne prevádzkové kvapaliny.   

Som šéfredaktorkou Nitrianskeho hlásnika, ktorý tvorí tím mladých ľudí zaujímajúcich sa o aktuálne dianie a mapujúcich novinky z Nitry a okolia. Sme súčasťou televízie Nitrička, vďaka ktorej podchytávame dianie nielen prostredníctvom online sveta, ale témy ďalej rozvíjame aj v rámci nášho vysielania. Ak máte požiadavku na reportáž, sťažnosti, tipy alebo námety, neváhajte ma kontaktovať na adrese miriama.polakova@nitrianskyhlasnik.sk alebo na telefónnom čísle 0915/595 261

Televízia Nitrička

Forgot Password