Vyčíňanie mladej ženy s mačetou si odniesla mestská zeleň

Pravdepodobne omamné látky v kombinácii s mačetou v ruke neskončili dobre pre časť mestskej zelene pri skateparku na Popradskej ulici.

Nitrianska mestská polícia bola v neskorých nočných hodinách upozornená na vyčíňanie mladej ženy, ktorá údajne mačetou seká do kôry stromov.

Podobné prípady sa v Nitre pritom stali viackrát. Minulý rok boli pri skateparku viackrát polámané novo vysadené stromy. Niekoľko poškodených stromov sa našlo viackrát aj v Brezovom háji. Mestská polícia vtedy žiadala o všímavosť okoloidúcich, vzhľadom na to, že kamerový systém a policajné hliadky nemôžu byť vždy a všade.

Hliadka po príchode na miesto mladú ženu zadržala, pri sebe mala oceľovú mačetu s drevenou rúčkou a podľa polície bolo zjavné, že je pod vplyvom alkoholu.

„Keďže odmietala preukázať svoju totožnosť, mestskí policajti ju predviedli na útvar mestskej polície za účelom zistenia jej totožnosti. Počas predvádzania a odnímania mačety nebolo potrebné použiť z niektorých donucovacích prostriedkov,“ informuje polícia. Mladá žena sa k nezvyčajnej večernej zábave priznala, dôvod svojho správania ale vysvetliť nevedela. Jej konanie bude riešiť príslušný správny orgán, finančnému trestu sa pravdepodobne nevyhne.

foto ilustračná (pixabay.com)

Televízia Nitrička

Forgot Password