Vodiči Pozor! V Nitre pribudnú ďalšie dopravné obmedzenia

Dopravné obmedzenie sa začne už tento víkend a potrvá až do Vianoc.

Cesta I/64 bude uzavretá v oboch smeroch v úseku križovatky s miestnou komunikáciou Prvosienkova po okružnú križovatku Dolné Hony. Neprejazdná v oboch smeroch bude taktiež komunikácia, ktorou je dopravne napojené parkovisko pre osobné vozidlá JLR.

Obchádzkové trasy budú vedené po rýchlostnej ceste R1A, po miestnych komunikáciách a účelových komunikáciách v strategickom a priemyselnom parku Nitra Sever.

Zdroj: Facebooková stránka Doprava v Nitre

„Krajský dopravný inšpektorát v Nitre týmto apeluje na účastníkov cestnej premávky na možnosť využívania alternatívnych trás a na nutnosť sledovania dopravného značenia, ktorým bude predmetné obmedzenie vyznačené a dodržiavanie pokynov policajtov, ktorí budú v prípade nutnosti v časoch ranných a poobedňajších dopravných špičiek na vybraných miestach usmerňovať cestnú premávku tak, aby bola zabezpečená náležitá úroveň bezpečnosti a plynulosti cestnej premávky v dotknutej lokalite,“ informovala polícia.

Dopravné obmedzenie sa začne v nedeľu 29. septembra 2019 od 8.00 hodiny a naplánované je do piatku 20. decembra 2019 do 18.00 hodiny. Obmedzenie je z dôvodu výstavby súčastí cestnej infraštruktúry pre strategický park Nitra.

Zdroj: Polícia SR – Nitriansky kraj

Máte k článku pripomienky, námety alebo nápady? Kontaktujte ma na mailovej adrese: daniel.micik@nitrianskyhlasnik.sk :-)

Televízia Nitrička

Forgot Password