Vodiča pri kontrole v dedine pri Nitre prezradilo nervózne správanie

Kontrola pohotovostnej motorizovanej jednotky (PMJ) krajskej polície pre vodiča v Dolných Obdokovciach neskončila dobre. Nitrianskym policajtom sa nepozdávalo jeho správanie.

foto ilustračná (zdroj: FB Polícia SR – Nitriansky kraj)

Hliadka nitrianskej PMJ zastavila v obci Dolné Obdokovce v nitrianskom okrese 38-ročného vodiča Škody Superb. Vyzvala ho, aby predložil doklady potrebné na vedenie a prevádzku vozidla a tiež doklad totožnosti.

„Počas komunikácie si policajti všimli, že vodič je značne nervózny, trasie sa mu hlas a javí známky požitia omamných a psychotropných látok,“ opisuje situáciu nitrianska krajská polícia.

Počas kontroly zistili, že vodič má pri sebe pervitín. Drovoľne vydal zelený obal s obsahom 3 kusov priesvitných uzatvárateľných plastových vrecúšok, v ktorých sa nachádzala žltohnedá kryštalická látka, 2 kusy zatavených striekačiek s obsahom žltohnedej kryštalickej látky a 2 kusy dutiniek na aplikáciu omamných a psychotropných látok.

foto: FB Polícia SR – Nitriansky kraj

Tridsiatnik bol pochopiteľne zadržaný a bolo začaté trestné stíhanie pre prečin nedovolenej výroby omamných a psychotropných látok, jedov alebo prekurzorov, ich držanie a obchodovanie s nimi.

Televízia Nitrička

Forgot Password