Vo viacerých veľkokapacitných centrách v kraji sa cez víkend neočkuje

Nitriansky samosprávny kraj (NSK) informuje, že počas nasledujúceho víkendu 28. a 29. augusta sa niektoré veľkokapacitné očkovacie centrá (VKOC) neotvoria.

Vakcinácia sa v centrách nebude vykonávať v Nitre, Šali a Leviciach. V Nových Zámkoch budú očkovať počas ceremoniálu.

V sobotu 28. augusta sa bude v Nových Zámkoch konať záverečný ceremoniál projektu Vzdušné zámky. Očkovanie teda bude prebiehať od 18.00 do 21.00 hod. vakcínou Pfizer (Comirnaty). Môžu prísť aj neregistrovaní záujemcovia a deti, na mieste bude aj pediater. V nedeľu 29. augusta VKOC v Nových Zámkoch neočkuje.

V Štúrove očkovanie garantujú iba registrovaným.

V sobotu tu očkovať nebudú. V nedeľu od 8.00 do 12.00 hod. sa podáva vakcína Pfizer (Comirnaty) a v čase od 13.00 do 15.00 hod. vakcína Janssen (Johnson & Johnson). „Každý záujemca si môže priamo rezervovať čas na očkovanie v informačnom systéme Agel Komárno na stránke: https://portal.agel.sk.,“ uvádza Úrad NSK. Pre registráciu je môžné v pracovných dňoch od 7.00 do 15.00 hod. volať na číslo: 036/7565103. „Registrácia bude dôležitá, lebo budeme pracovať v obmedzenom režime a očkovaciu látku garantujeme len registrovaným osobám,“ upoorňuje NSK. Neregistrovaných budú očkovať podľa kapacitných možností vakcínou Janssen do 13.30 do 15.00 hod.

foto ilustračná (pixabay.com)

Máte k článku pripomienky, námety alebo nápady, kontaktujte ma na mailovej adrese: monika.hozakova@nitrianskyhlasnik.sk

Televízia Nitrička

Forgot Password