Vo Fara Aréne sa bude konať podujatie s dobročinnou myšlienkou

Cez víkend sa v Nitre uskutoční ŠOK Open 2019. Výťažok z tohto podujatia poputuje Peťkovi Paučovi.

V klokočinskej Fara Aréne bude tento víkend 20. a 21. júla rušno. Uskutoční sa v nej športový deň, ktorého cieľom je pomáhať. ŠOK Open 2019 sa bude konať pod záštitou združenia ŠOK – Šport Osveta Kultúra. Podujatie bude prebiehať už po piatykrát a predstaví sa na ňom osem tímov hokejbalistov a štyri futbalové výbery. Zisk z podujatia je určený pre Peťka Pauča, ktorý aj napriek neľahkému osudu obľubuje šport. 

„Sme veľmi radi, že táto milá tradícia bude aj tento rok pokračovať, ba čo viac, ešte sa rozrastie. Okrem hokejbalového turnaja totiž pribudol futbalový, ktorý tiež veští kvalitné športové zápolenia. Cieľom turnaja je zabaviť sa, no najmä pomôcť. Veľmi pekne preto ďakujeme všetkým, ktorí nám pri tom pomáhajú,“ uviedol jeden zo spoluorganizátorov podujatia Ján Ivančík.

V sobotu sa uskutočnia hokejbalové a futbalové zápasy. Nasledujúci deň sú na pláne zápasy play-off hokejbalového turnaja. Núdza nebude ani o súťaž zručností, lukostreľbu a ďalšie zaujímavé aktivity. Pre hráčov bude zabezpečené občerstvenie v podobe gulášu a pitného režimu. Znieť bude aj kvalitná hudba a zaobstarané je aj moderovanie počas celej akcie.

„Veríme, že spolu zažijeme pekný športový víkend a trošku pomôžeme aj tým, ktorí to naozaj potrebujú. To je motto turnaja, pre ktoré ho organizujeme už po piaty raz. Ide totiž o malý turnaj s veľkou myšlienkou,“ dodáva Jozef Toman, spoluorganizátor akcie.

Máte k článku pripomienky, námety alebo nápady, kontaktujte ma na mailovej adrese: marko.mikulasik@nitrianskyhlasnik.sk

Televízia Nitrička

Forgot Password