V Janíkovciach sa stretlo viac ako 200 upravených ťahačov

4. ročník podujatia Truck Zraz Nitra sa konal v areáli Aero Slovakia v Janíkovciach.
Tento rok prišlo viac ako 200 áut nielen zo Slovenska, ale aj iných štátov Európy.

Usporiadateľmi tohto podujatia boli Kamionisti sa za svoje stroje sa nehanbia. Popri autách zo Slovenska sa akcie Truck Zraz Nitra zúčastnili vodiči z Čiech, Maďarska, Švajčiarska, Chorvátska a Poľska. 

Prvé trucky začali prichádzať v piatok okolo 17. hodiny. Ťahače sa ukázali v plnej kráse počas spanilej jazdy cez okolité obce. Spoločná jazda smerovala do Nitry. Trasa viedla cez Paňu, Klasov, Babindol a Veľký Lapáš. 

Počas víkendu sa mohli vodiči zúčastniť rôznych súťaží a iných zaujímavostí. Pre návštevníkov bola pripravená tombola s výnimočnými cenami, k dispozícii boli aj vyhliadkové lety lietadlom, keďže sa zraz konal na letisku. Najmenší návštevníci si takisto prišli na svoje prostredníctvom detských atrakcii.

Nechýbali ani upravené RC Modely nákladných áut podľa reálnych predlôh. Na zraz bola privezená aj modelová cesta, ktorá mala po rozložení rozmer až 25 × 16 metrov. Na modelovej ceste nechýbala ani čerpacia stanica, parkovisko pre kamióny či stavebné doplnky. Takýchto unikátnych modelov bolo až 23.  

Televízia Nitrička

Forgot Password