V súvislosti s vraždou v Šali boli začaté trestné stíhania

Vyšetrovateľ začal trestné stíhania za obzvlášť závažný zločin vraždy, pokus o vraždu a prečin usmrtenia.

foto ilustračná: pixabay.com

Rodinná tragédia, ktorá sa odohrala počas pondelkového rána v byte na Hollého ulici v Šali je predmetom vyšetrovania polície, ktorá zisťuje motív a všetky okolnosti prípadu.

K veci sa vyjadrilo Krajského riaditeľstvo Policajného zboru SR: „Jedna z osôb prítomných v byte pravdepodobne napadla nožom ďalšie tri osoby, z ktorých jedna zraneniam na mieste podľahla. Podozrivá osoba bola následne nájdená bez známok života na chodníku pri bytovom dome.“

Polícia prijala oznámenie o udalosti o 5.26 hod. ráno. Podľa portálu tvnoviny.sk na svoju rodinu zaútočil 23-ročný muž: „Rodičia skončili s bodnými poraneniami hrudníka v nemocnici. Brat (†17) zraneniam podľahol. Podozrivý útočník následne vyskočil z okna a na mieste zomrel.“

Prípad postúpil do štádia trestného stíhania.

Krajský vyšetrovateľ začal stíhanie za obzvlášť závažný zločin vraždy v časti dokonaný a v časti v štádiu pokusu a zároveň za prečin usmrtenie.

Tínedžer bol študentom cirkevného Gymnázia sv. Cyrila a Metoda v Nitre.

„Za Nitrianske biskupstvo vyjadrujem úprimnú sústrasť a svoju hlbokú účasť a blízkosť v modlitbe všetkým, ktorí sú touto tragédiou zasiahnutí, najmä rodičom. 17- ročný syn, ktorý zraneniam podľahol, bol študentom cirkevnej školy Gymnázia – sv. Cyrila a Metoda v Nitre,“ uviedol nitriansky biskup Viliam Judák.

Televízia Nitrička

Forgot Password