V Nitre bude turnaj v plážovom volejbale. Prihlásiť sa môžu amatéri aj profesionáli

Turnaj sa uskutoční budúci víkend na mestskom kúpalisku v Nitre.

O plážový volejbal v poslednom období v Nitre nebol záujem. Mladá dvojica sa to rozhodla zmeniť. Skúsenosti z organizovania podobných športových podujatí v Zlatých Moravciach využije aj v Nitre. „Organizoval som už niekoľko turnajov, vždy v Zlatých Moravciach. Pre veľký záujem a preto, že sme chceli zlepšiť podmienky pre hráčov, čo nám už areál v Zlatých Moravciach neumožňoval, sme sa rozhodli presunúť turnaj do Nitry,“ vyjadril sa pre Nitriansky hlásnik organizátor podujatia Martin Dobiaš. Iniciátor turnaja má so športom bohaté skúsenosti.

„Moja práca sa točí okolo volejbalu, v letných mesiacoch sa presúvam každoročne na piesok, ako hráč ho mám veľmi rád, keďže je tam viac akcií pre jednotlivca ako v halovom volejbale,“ hovorí Martin Dobiaš.

Vyskúšať tento letný šport si podľa organizátora môžu amatéri aj profesionálni hráči. ZM Beachvolley cup sa bude konať na mestskom kúpalisku v Nitre 3. a 4. augusta s kapacitou 32 družstiev na každý deň. „Boli by sme veľmi radi, keby sa kapacita naplní, aj keď sú v rovnakom dátume nejaké ďalšie turnaje, verím že si ľudia nájdu cestu do Nitry a spoločne vytvoríme kvalitný turnaj,“ doplnil organizátor. Záujemcovia sa môžu prihlasovať na facebooku Martina Dobiaša alebo Maroša Rusňáka či na e-mail: beachvolleycupzm@gmail.com

foto: ilustračné

Máte k článku pripomienky, námety alebo nápady, kontaktujte ma na mailovej adrese: monika.hozakova@nitrianskyhlasnik.sk

Televízia Nitrička

Forgot Password