V Nitre bolo rušno. Mestom sa preháňali policajné hliadky

V pondelok poobede sa Nitrou preháňali policajné autá. Tušíte, čo sa stalo?

Viacerých Nitranov v pondelok okolo 15. hodiny vyrušil celý zástup policajných hliadok. Dôvodom bol prepad jednej z nitrianskych záložní.

Maskovaný zlodej so zbraňou v ruke prepadol záložňu na Coboriho ulici. Od zamestnankyne si pýtal peniaze.

Tá mu v obave o život a zdravie vydala približne 400 eur. Keď lupič zo záložne odišiel, zamestnankyňa okamžite zavolala na tiesňovú linku. Policajné hliadky boli na mieste o niekoľko minút.

Nitrianska polícia vykonala opatrenia v súvislosti s protiprávnym konaním. Policajti uzavreli okolie, prehľadávali autobusovú stanicu, kontrolovali okoloidúce autá – podozrivého muža sa však nepodarilo vypátrať.

Tvár páchateľovi zakrývala šatka. Oblečenú mal čiernu mikinu s kapucňou a maskáčové nohavice.

„V prípade prebieha vyšetrovanie pre zločin lúpeže. S ohľadom na prebiehajúce vyšetrovacie úkony však nemôžeme k veci poskytnúť viac informácií,“ informovala hovorkyňa Krajského riaditeľstva PZ v Nitre Renáta Čuháková. V prípade dokázania viny hrozí páchateľovi trest odňatia slobody na 7 až 12 rokov.

Prepadnutá záložňa

Podľa našich informácií má podozrivý muž na rováši viac ozborojených prepadnutí. Chcel lúpiť aj v lekárni v Ivanke pri Nitre. Po neúspechu si vytipoval aj tretie miesto.

Ak máte pripomienky, námety alebo nápady, kontaktujte ma na mailovej adrese: dominika.pucatova@nitrianskyhlasnik.sk

Televízia Nitrička

Forgot Password