V Hájskom v noci horel rodinný dom

Majiteľovi vznikla materiálna škoda, k ohrozeniu ľudských životov neprišlo.

V utorok 7. septembra krátko po 01.50 hod. bol ohlásený požiar rodinného domu v obci Hájske, okres Šaľa. Na mieste udalosti zasahovali príslušníci Okresného riaditeľstva Hasičského a záchranného zboru v Nitre z hasičskej stanice v Šali a členovia Dobrovoľného hasičského zboru obce Hájske.

Následkom požiaru vznikla majiteľovi rodinného domu priama materiálna škoda predbežne vyčíslená na 5 000 eur.

Ako informovala Andrea Červočová z Krajského riaditeľstva Hasičského a záchranného zboru v Nitre, hasičom sa podarilo požiar zlikvidovať tromi C a jedným vysokotlakovým prúdom za súčasného rozoberania strešnej konštrukcie. Pri požiari boli použité autonómne dýchacie prístroje.

zdroj foto: HaZZ Nitra

Som šéfredaktorkou Nitrianskeho hlásnika, ktorý tvorí tím mladých ľudí zaujímajúcich sa o aktuálne dianie a mapujúcich novinky z Nitry a okolia. Sme súčasťou televízie Nitrička, vďaka ktorej podchytávame dianie nielen prostredníctvom online sveta, ale témy ďalej rozvíjame aj v rámci nášho vysielania. Ak máte požiadavku na reportáž, sťažnosti, tipy alebo námety, neváhajte ma kontaktovať na adrese miriama.polakova@nitrianskyhlasnik.sk alebo na telefónnom čísle 0915/595 261

Televízia Nitrička

Forgot Password