Už máte plány na víkend? V ponuke sú divadelné predstavenia i hudobné koncerty

Víkend má byť teplý a slnečný. Ak nemáte naplánovanú turistiku s rodinou, ponúkame zopár tipov, ako sa kultúrne vyžiť.

Kultúrny priestor bod.K7 a občianske združenie Mareena pripravili program, ktorý prepája komunity cudzincov s domácimi obyvateľmi. V sobotu 19. marca 2022 budú mať návštevníci jedinečnú príležitosť stretnúť a spoznať rozmanitých ľudí zo zahraničia, pre ktorých sa stalo Slovensko druhým domovom.

Tešiť sa môžete na vystúpenie iránskej stand-up komičky Nasi, diskusiu o Iráne, Iraku či Srbsku, ale i na brazílske rytmy.

foto: NH

V sobotu je pripravené i divadelné predstavenie Dlhý, Široký a Bystrozraký. O 17:00 sa v Starom divadle Karola Spišáka môžete tešiť na bábkové divadlo o nerozlučných kamarátoch, ktorí zažívajú zaujímavé situácie vo svete, ktorý dostane malých i veľkých.

Vstupné je 4 eurá.

Zdroj: sdn.sk

Cez víkend nás čakajú i ďalšie divadelné predstavenia. 19. marca sa predstaví Jozef a jeho zázračný plášť v Divadle Andreja Bagara a 20. marca nás čaká divadelné predstavenie Luskáčik, ktorého si môžete pozrieť aj z pohodlia domova.

V nedeľu sa uskutoční benefičný koncert, ktorý má pomôcť ľuďom utekajúcim pred vojnou na Ukrajine. Koncert sa uskutoční v Evanjelickom kostole sv. Ducha na Sládkovičovej 12.

Benefičný koncert sa uskutoční 20. marca o 17:00.

foto ilustračná: pixabay.com

Televízia Nitrička

Forgot Password