Na Štefánikovej zastavili muža z dôvodu osvetlenia auta. Zistili, že v ňom preváža drogy

Predložil iba občiansky preukaz, uviedol, že vodičský mu zadržali.

Na Štefánikovej triede v Nitre PMJ-čkári počas nočnej služby zastavili 31-ročného muža na Škode Octavia pôvodne preto, lebo auto viedol bez predpísaného osvetlenia. Pri kontrole ho vyzvali, aby predložil doklady potrebné na vedenie a prevádzku vozidla. Šofér podľa zverejnených informácií alkohol v dychu nemal, v aute však prevážal drogy.

Policajtom predložil iba občiansky preukaz, uviedol, že vodičský má zadržaný.

„Policajti následne vyzvali 31-ročného muža za volantom k predloženiu vecí pochádzajúcich z trestnej činnosti,“ uviedla nitrianska krajská polícia. Muž údajne pomerne pokojne hliadke vydal početnú výbavu. Patrila k nej umelohmotná krabička s obsahom zelenej sušiny, priesvitné vrecko s obsahom zelenej sušiny, sklenená nádoba s obsahom zelenej sušiny, zatavená striekačku s obsahom hnedožltej kryštalickej látky, sklenka na fajčenie, „drtička“ na sušiny, tri kusy podomácky vyrobených „kotlov“ na fajčenie z umelej hmoty a gramová váha, vymenovala polícia.

Vodiča zadržali a následne boli vykonané ďalšie procesné úkony.

„Vo veci bolo začaté trestné stíhanie pre prečin nedovolenej výroby omamných a psychotropných látok, jedov alebo prekurzorov, ich držanie a obchodovanie s nimi,“ informuje polícia.

zdroj foto: FB Polícia SR – Nitriansky kraj


Máte k článku pripomienky, námety alebo nápady, kontaktujte ma na mailovej adrese: monika.hozakova@nitrianskyhlasnik.sk

Televízia Nitrička

Forgot Password