Tréning s nitrianskymi hokejistami

V rámci reprezentačnej prestávky si HK Nitra pripravila podujatie pre svojich verných fanúšikov.

Je to skvelá možnosť ako sa stretnúť a zabaviť s hráčmi Nitry. Pre deti bude pripravená skvelá zábava vo forme športových aktivít – hokejový trojboj, streľba na maxi bránu alebo aj airhockey.

Akcia s názvom Zatrénuj si s Corgoňmi sa uskutoční už túto sobotu medzi 15.00 a 18.00 hodinou v Centro Nitra na Chrenovej.

„Okrem športových disciplín čaká na deti aj súťaž v kreslení, v ktorej môžu získať 2 lístky na domáci hokejový zápas, či už pre seba, alebo pre svojich rodičov,“ informoval klub.

Obrázky s tematikou nitrianskeho hokeja, ktoré deti počas akcie nakreslia, budú na druhý deň uverejnené na facebookovej stránke Centro Nitra. Tam bude po dobu 14 dní prebehať hlasovanie a víťazný obrázok bude následne odmenený dvomi lístkami na domáci zápas HK Nitra.

Posila do útoku

HK Nitra dnes oznámila príchod 24-ročného útočníka. Patrik Koyš začal túto sezónu v druholigových Topoľčanoch, kde získal v 7 zápasoch 11 bodov. Minulú sezónu obliekal dres Popradu, okrem toho však už nastupoval aj za Košice, Trenčín, Liptovský Mikuláš alebo Martin, kde sa mu v sezóne 2016/2017 podarilo nazbierať v 54 zápasoch pekných 41 bodov. Patrik Koyš je takisto bronzový medailista z Majstrovstiev sveta juniorov z roku 2015.

Po reprezentačnej prestávke čaká 14.11. na corgoňov zápas v semifinále Vyšehradského pohára v Porube, následne sa Nitra 17.11. predstaví na ľade Slovana Bratislava a 19.11. odohrá Nira v domácom prostredí odvetu s Porubou.  

Máte k článku pripomienky, námety alebo nápady? Kontaktujte ma na mailovej adrese: daniel.micik@nitrianskyhlasnik.sk :-)

Televízia Nitrička

Forgot Password