Tragická nočná nehoda

Dopravná nehoda osobného vozidla v obci Malý Lapáš sa skončila tragicky.

V stredu 24.03.2021 krátko po 01.00 hod. bola ohlásená dopravná nehoda osobného motorového vozidla VW Golf, ktoré narazilo do stromu na št. ceste č. I/51 v katastri obce Malý Lapáš.

V dôsledku nehody došlo k usmrteniu jednej osoby.

„Príslušníci Okresného riaditeľstva Hasičského a záchranného zboru (HaZZ) v Nitre z hasičskej stanice v Nitre a zo Selenca vozidlo prevrátili na kolesá, vyslobodili osobu z vozidla a pomohli telo naložiť do vozidla pohrebnej služby,“ informoval HaZZ. Po naložení vozidla na odťahovú službu očistili vozovku. Počas zásahu bola uzatvorená cesta v oboch smeroch.

zdroj foto: HaZZ

Som šéfredaktorkou Nitrianskeho hlásnika, ktorý tvorí tím mladých ľudí zaujímajúcich sa o aktuálne dianie a mapujúcich novinky z Nitry a okolia. Sme súčasťou televízie Nitrička, vďaka ktorej podchytávame dianie nielen prostredníctvom online sveta, ale témy ďalej rozvíjame aj v rámci nášho vysielania. Ak máte požiadavku na reportáž, sťažnosti, tipy alebo námety, neváhajte ma kontaktovať na adrese miriama.polakova@nitrianskyhlasnik.sk alebo na telefónnom čísle 0915/595 261

Televízia Nitrička

Forgot Password