Tragická dopravná nehoda

Hasiči momentálne zasahujú pri vážnej dopravnej nehode.

Hasiči momentálne zasahujú pri vážnej dopravnej nehode, ktorá sa stala na rýchlostnej ceste R1 v katastri obce Veľké Zálužie v smere do Nitry.

Pri nehode došlo k zrážke osobného vozidla s kamiónom, pričom v osobnom vozidle sa nachádzali dvaja účastníci, ktorí v ňom  zostali zakliesnení.

Následkom nehody utrpela jedna osoba zranenia, ktorým na mieste podľahla, druhá osoba sa momentálne nachádza v opatere posádky Vrtuľníkovej záchrannej zdravotnej služby. Na mieste udalosti zasahujú hasiči z Nitry, ktorí vyslobodili zakliesnené osoby z vozidla a vykonali protipožiarne opatrenia. Rýchlostná cesta je v tomto úseku uzavretá. 

foto zdroj: HaZZ

Som šéfredaktorkou Nitrianskeho hlásnika, ktorý tvorí tím mladých ľudí zaujímajúcich sa o aktuálne dianie a mapujúcich novinky z Nitry a okolia. Sme súčasťou televízie Nitrička, vďaka ktorej podchytávame dianie nielen prostredníctvom online sveta, ale témy ďalej rozvíjame aj v rámci nášho vysielania. Ak máte požiadavku na reportáž, sťažnosti, tipy alebo námety, neváhajte ma kontaktovať na adrese miriama.polakova@nitrianskyhlasnik.sk alebo na telefónnom čísle 0915/595 261

Televízia Nitrička

Forgot Password