Toto nikto nečakal! Peter CMORÍK sa dal na slovenský folklór

Ako sa hovorí, never všetkému, čo počuješ a polovici, čo vidíš. To platí aj v prípade populárneho a rockového speváka Petra Cmoríka, ktorý bol prekvapením organizátorov najväčšej slovenskej folklórnej show FOLKLÓR VO FRAKU s viac ako 100 špičkovými umelcami na pódiu.

Víťaz súťaže Slovensko hľadá Superstar a 5-násobný Zlatý slávik bude ďalšou speváckou hviezdou v Nitre, Banskej Bystrici a Bratislave a tak sa pridá k sólistom Kataríne Knechtovej, Filipovi Tůmovi, Adriane Kučerovej, Miroslavovi Dvorskému, Štefanovi Štecovi, ktorí si zaspievajú tie najkrajšie slovenské ľudové piesne v unikátnych hudobných aranžmánoch za pompézneho sprievodu orchestra SLOVENSKÍ SYMFONICI a populárnej ľudovej kapely SOKOLY pod taktovkou Adriana Kokoša. 
Absolútnu spevácku a hudobnú harmóniu na ľudovú nôtu sľubuje aj spevácky zbor LÚČNICA ocenený svetovými cenami a uznávaný v zahraničí. Aby pestrosť koncertov FOLKLÓR VO FRAKU bola ešte výnimočnejšia, súčasťou budú aj slovenské kapely, ktoré majú viac ako blízko k slovenským ľudovým piesňam. 

Moderátorom koncertov bude sympatický a trefne vtipný Štefan Skrúcaný.

Keďže slovenské turné FOLKLÓR VO FRAKU mieri pod hviezdne nebo amfiteátrov na Zemplínskej ŠíraveNitre, Banskej Bystrici a Bratislavy spoznajú návštevníci koncertov aj typické ľudové piesne z toho ktorého regiónu. A aby to bolo dokonalé, v každom regióne obohatia hudobný program domáce folklórne a spevácke súbory. Tešiť sa môžete na Detský folklórny súbor BORINKA, Spevácky zbor DÚHA či Spevácky zbor ŠTVORLÍSTOK. 

Viac informácií sa dozviete aj na sociálnych sieťach FOLKLÓR VO FRAKU @folklorofraku, kde si môžete okrem zaujímavých informácií pozrieť aj krátke zostrihy piesní z koncertu FOLKLÓR VO FRAKU z predchádzajúceho roku. 

Poďte si s nami vychutnať letnú atmosféru najkrajších ľudových piesní ošatených do pompéznych aranžmánov orchestrálnej hudby v podaní popredných slovenských interpretov, skupín a súborov v zátiší amfiteátrov počas teplých letných večerov. Vstupenky sú dostupné v sieti Predpredaj.sk 

Televízia Nitrička

Forgot Password