Tipy na vianočné darčeky

O Vianociach sa hovorí ako o najkrajších sviatkoch v roku. Predchádza im však množstvo všakovakých povinností, na ktoré netreba zabudnúť. Jedna z najpodstatnejších je kúpa darčekov.

Patríte k ľuďom, ktorí kupujú darčeky na poslednú chvíľu, alebo ich máte nakúpené už v novembri? Pokiaľ spadáte do prvej kategórie, máme tu pre vás zopár tipov. Nemusíte sa báť, do 24. decembra vám zostáva ešte zopár dní. V krajnom prípade môžete nakúpiť na čerpacích staniciach, v niektorých lekárňach alebo vo vybranom obchodnom reťazci, ktorý je otvorený do 11.00.

Nemáte tušenie aké darčeky kúpiť? Prinášame vám zopár tipov!

Knihy
Týmto darčekom nikdy nič nepokazíte. Pokiaľ si nie ste svojím výberom istý, skúste siahnuť po bestselleroch alebo encyklopédiách. Výber kníh v kníhkupectvách je skutočne bohatý. Skvelou alternatívou sú aj audioknihy.

Poukaz
Vianočné poukazy sú úž po dlhé roky v kategórii obľúbených darčekov. Pokúste sa vybrať nezabudnuteľné zážitky! Výlety, akcie či dovolenky. Skvelým variantom sú aj poukážky ku kaderníčke alebo kozmetičke.

Elektronika
Koho by nepotešil nový robotický vysávač, mobil alebo tablet? Kreativite sa predsa medze nekladú.

zdroj : pixabay.com

Čo nám na tému darčekov porozpráva naša redakcia?

Najkomickejší vianočný darček aký si kedy dostala?
Nina: „Najvtipnejší darček, aký som kedy dostala bola jašterička do auta. Išlo o voňavku do auta v tvare jašterice, ktorá sa umiestni na okno a rozvonia auto. Ibaže pri rozbaľovaní som v prvom momente myslela, že ide o živú jaštericu a začala som kričať pod stromčekom. Ešte, že tá jašterica nebola skutočná. Asi by umrela od strachu.”

Aké darčeky kúpiť a ktorým sa naopak vyhnúť?
Miriam: „Ja osobne som pratický človek, ktorý teda aj rád dostáva darčeky praktického rázu. Či ide o Vianoce alebo narodeniny, sú ľudia, ktorí to vedia, a v pozitívnom slova zmysle ma dokážu stále prekvapiť. Vždy sa poteším napríklad dobrej knihe, novému hrncu či pomocníkovi v podobe aku vŕtačky, keďže sama rada v domácnosti majstrujem. Keď som pred dvomi rokmi stavala dom, od otca som pod stromček dokonca dostala kari siete a keďže sa práve betónovali podlahy, bolo to skvelé načasovanie – a o to podľa mňa pri darčekoch ide. Naopak, nemam rada darčeky bez využitia, s ktorými sa nedá nič robiť. Do tejto kategórie u mňa spadajú aj kvety 🙂 Ale, ako sa hovorí: “Proti gustu žiaden dišputát!”

Čo pokladáš za absolútny darčekový gýč?
Barborka: „Darčekový gýč je pre mňa jednoznačne toaletná súprava, kde sa dá v jednom balení kúpiť šampón, dezodorant a sprchový gél. Chápem, že tento darček je super praktický, ale osoba, ktorá daruje, buď maximálne nestíhala, alebo nevie čo pre toho svätého kúpiť.”

zdroj: pixabay.com

Televízia Nitrička

Forgot Password