Tip na výlet: Ranč Nové Sedlo

Ak vás už nebaví tráviť víkendy doma a radšej by ste s rodinou vyrazili niekam na výlet, Ranč Nové Sedlo ponúka víkendové pobyty pre rodiny s deťmi, gril i nezabudnuteľnú jazdu na koni.

Ranč sa nachádza neďaleko Nitry, v obci Cabaj – Čápor, v tichej lokalite pri rybníku. Priestory ponúkajú relax a zábavu pre deti aj rodičov, najmä pre milovníkov koní. Pre všetky kone a zvieratá sú na ranči pripravené trávnaté výbehy, priestranné boxy, jazdiareň, kruhovka a všetko potrebné pre rozvoj jazdeckého športu. Vo svojej ponuke má ranč samozrejme aj iné aktivity ako možnosť vychádzok do okolitej prírody, požičovňu bicyklov, vozenie na poníkoch pre najmenších, pieskoviská či hojdačky.

Základný kameň areálu bol položený v roku 2002 a slávnostné otvorenie bolo v roku 2004.

V areáli sú pre návštevníkov k dispozícii ubytovacie a stravovacie služby spojené s opekačkou, grilovaním a tanečnými zábavami. Ranč ponúka priestory aj na usporiadanie rôznych rodinných osláv a firemných posedení. Minifarma je vybudovaná s láskou a majitelia v nej chovajú miniatúrne formy hospodárskych zvierat. Celý areál je určený ako miesto denného, tak aj viacdňového oddychu.

Zdroj: goslovakia.sk

Jazdenie na koni je pod dohľadom skúsených trénerov. Počas letnej sezóny ranč organizuje detské pobytové a jazdecké tábory. Zúčastniť sa môžu deti vo veku od 6 do 16 rokov.

Taktiež by ste nemali vynechať tradičnú tunajšiu gastronómiu v reštaurácii a ranč ponúka i možnosť ubytovať sa v jednej zo štýlových chatiek, ktoré patria k areálu.

Televízia Nitrička

Forgot Password