Tesco otvorilo svoju 178. predajňu na Slovensku

Obyvatelia Palárikova a okolia si tak môžu veľkonočné nákupy dopriať v úplne novej predajni Tesco.

Supermarket otvoril svoje brány vo štvrtok 14. marca 2024 v novom nákupnom centre Markett. Reťazec zároveň v polovici marca ukončuje transformáciu 15 predajní Žabka na Tesco Expres.

Reťazec tak bude mať na Slovensku celkovo 178 predajní, čo je najviac spomedzi veľkých zahraničných maloobchodných reťazcov v krajine.

„V novej predajni v Palárikove pracuje tím 17 vyškolených kolegýň a kolegov, ktorí novú predajňu pre zákazníkov starostlivo pripravujú už niekoľko mesiacov. Súčasťou ponuky je okrem potravín aj nepotravinový tovar ako napríklad módna značka F&F či školské potreby a drogéria. Tešíme sa, že otvorením predajne v Palárikove sme vyšli v ústrety obyvateľom aj turistom, ktorí majú odteraz prístup k pestrému sortimentu Tesca. Môžu sa tešiť na pohodlné nákupy, skvelé ceny aj výhodné zľavy vernostného programu Clubcard,“ hovorí Martin Kuruc, generálny riaditeľ Tesca na Slovensku.

V minulom roku Tesco otvorilo šesť nových predajní a naďalej plánuje pokračovať v raste.

„Naším poslaním je prinášať každý deň niečo navyše – pre zákazníkov, komunity i celú planétu. Pred sebou máme plán otvárania ďalších predajní a zároveň rozširujeme ponuku online nakupovania, aby sme boli dostupní pre viac slovenských zákazníkov. Plníme tak svoj záväzok voči zákazníkom prinášať kvalitné produkty za dostupné ceny v čo najviac lokalitách po celom Slovensku,“ doplnil Martin Kuruc.

Nový supermarket v Palárikove bude na rozlohe takmer 1 000 štvorcových metrov ponúkať zákazníkom čerstvé, trvanlivé aj mrazené potraviny denne od 6.00 hod. až do 21.00 hod.

K dispozícii je pre zákazníkov okrem služby pre rýchly nákup Scan&Shop v mobile aj osem pokladní, z ktorých je šesť samoobslužných – dve aj na platbu hotovosťou. V predajni je k dispozícii aj zálohomat na vratné obaly z nápojov.

„Aj v Palárikove Tesco ako pevná súčasť komunít vyše 27 rokov podporí miestnu základnú školu s materskou školou Karola Strmeňa. Počas prvých dvoch dní otvorenia daruje Tesco z každého nákupu nad 10 eur jedno euro na zveľadenie ich areálu v prírode pre deti,“ dodáva.

Zdroj foto: TESCO STORES SR/ autor Erik Švec

Televízia Nitrička

Forgot Password