Svätá Veronika ľady seká u rybníka

Ojedinelé zrážky, teplo a následné ochladenie. Taký bude prvý februárový týždeň.

Na začiatku týždňa k nám postúpi teplá časť frontálneho systému, ktorá spolu s tlakovou nížou prinesie príjemné teploty nad nulou.

V pondelok tak môžete očakávať oblačné, upršané počasie s dennou teplotou okolo 10 stupňov Celzia. Najmä večerné a nočné zrážky bude sprevádzať západný vietor.

V utorok bude opäť oblačno so silnejšími prehánkami aj počas dňa. Od tohto dňa až do piatka bude viať severozápadný vietor a teploty sa budú pohybovať v intervale od 6 až do 12 stupňov Celzia.

Nasledujúci deň sa mierne ochladí, cez deň na teplotu 4 stupne Celzia. Bude prevládať polooblačné až jasné počasie. Zrážky sa vyskytnú len v doobedňajších hodinách.

Vo štvrtok rátajte s teplotami od 3 do 5 stupňov Celzia. Bude polooblačno, na niektorých miestach sa dokonca môžu vyskytnúť okolo obeda slabé snehové zrážky.

Záver pracovného týždňa prinesie teploty od 4 do 6 stupňov Celzia. Zrážky sa vyskytnú len v noci, aj to len v malom množstve.

Víkend bude polojasný až oblačný, teploty vystúpia na 6 až 8 stupňov Celzia. Viať bude juhovýchodný vietor. Dážď neočakávajte.

Televízia Nitrička

Forgot Password