Súťaž o najkrajšiu fotku z regiónu beží. Zapojiť sa môže každý

„Dotkni sa krásy, objav tajomné, preži záhadné, odfoť to a vyhraj,“ vyzývajú organizátori Fotosúťaže 2020.

Mobil alebo zrkadlovka, na tom nezáleží. Internetový portál Region Nitra 15. júla odštartoval ďalší ročník fotosúťaže. Zúčastniť sa môžu všetci – amatéri i profesionáli, stačí do polnoci 30. septembra zaslať autorskú fotografiu.

Podmienkou je, aby súťažná fotografia zobrazovala zákutia Nitrianskeho kraja.

Zaslaná snímka musí byť dielom autora, ktorý ju prihlásil do súťaže. Nezáleží pritom, aké ročné obdobie zachytáva ani či je digitálna alebo naskenovaná z kinofilmu. Nesmie však obsahovať vodoznak ani žiadny text vnorený do fotografie. Dôležitá je len tzv. „páčivosť“ fotky, vyhráva tá s najvyšším počtom LIKE na sociálnej sieti.

Absolútny víťaz Fotosúťaže 2018
Foto: Lukáš Búš/FB Region Nitra

Jeden autor môže zaslať maximálne 10 fotografií.

Tie môžu byť použité na propagáciu nitrianskeho regiónu v propagačných materiáloch Nitrianskeho samosprávneho kraja. Ak sa teda chcete zviditeľniť, núka sa príležitosť. Nezabudnite však, že zaslaním fotografie dávate súhlas k zverejneniu svojej práce. „Organizátor si vyhradzuje právo na archiváciu fotografií a právo reprodukovať a publikovať fotografie s uvedením autora fotografie, bez nároku na honorár,“ upozorňuje web Region Nitra a zároveň deklaruje svoje právo neuverejniť fotografie, ktoré sú v rozpore s morálkou a nie sú dostatočne kvalitné alebo nasnímané v Nitrianskom kraji.

Súťaž bude vyhodnotená 15. októbra 2020. Víťaz bude len jeden a vezme všetko.

Uznanie i vecnú cenu v podobe mobilného telefónu autorovi víťaznej fotografie nikto neodoprie. Na to, aby ste sa mohli zapojiť do súťaže ale nezabudnite splniť všetky formálne náležitosti a spolu s fotografiou zašlite organizátorom svoje celé meno, email a označenie miesta, kde ste záber urobili.

Ak máte pripomienky, námety alebo nápady, kontaktujte ma na mailovej adrese: dominika.pucatova@nitrianskyhlasnik.sk

Televízia Nitrička

Forgot Password