Stredoškoláci môžu využiť Gaudeamus prednáškové a konzultačné dni, konať sa budú na Agrokomplexi

Okrem zaujímavých prednášok ich čakajú informácie o vysokých školách, študijných odboroch, prijímacom konaní aj študentskom živote.

Veľtrh pomaturitného a celoživotného vzdelávania Gaudeamus Nitra sa pre rok 2022 mení na Gaudeamus prednáškové a konzultačné dni. „Cieľom akcie je poskytnúť maximum informácií o ponuke pomaturitného štúdia na Slovensku a v Česku v bezpečnom prostredí pre všetkých návštevníkov. Akcia je určená všetkým študentom stredných škôl, ktorí hľadajú ďalšie štúdium po maturite,“ uvádzajú organizátori.

Gaudeamus prednáškové a konzultačné dni sa budú konať v dňoch 14. – 16. novembra v priestoroch Agrokomplexu v Pavilóne K, pondelok a utorok od 8.00 do 16.00, v stredu od 8.00 do 15.00.

„Akcia bude mať formát trojdňovej konferencie, a ponúkne program prednášok najmä vysokých škôl a univerzít s informáciami o ich študijnej ponuke. Pripravené budú takisto kontaktné miesta, kde budú zástupcovia škôl pripravení odpovedať na otázky študentov,“ informoval Pavel Mikula, manažér veľtrhov Gaudeamus. Pre nerozhodných budú nachystané testy študijných typov.

Registrovaní záujemci majú vstup zadarmo.

Televízia Nitrička

Forgot Password