Staňte sa dobrovoľníkom na Divadelnej Nitre alebo v bode.K7

Medzinárodný festival Divadelná Nitra vyhlasuje výzvu pre dobrovoľníkov, ktorí sa stanú súčasťou tímu najväčšieho divadelného festivalu na Slovensku.

Práve dobrovoľníci sú každoročne zdrojom energie a neopakovateľnej atmosféry festivalu Divadelná Nitra.

„Realizovať sa môžu v týchto oblastiach: akreditácia účastníkov a informačný bod festivalu, starostlivosť o divadelný súbor, pomoc pri sprievodnom programe, starostlivosť o hostí, vzdelávací a pracovný program, tlačové stredisko, materiálne a technické zabezpečenie, osobný asistent/osobná asistentka členov štábu, a výtvarné riešenia festivalu,“ uviedla Nikoleta Kováčová, PR manažérka Asociácie Divadelná Nitra.

Okrem nezabudnuteľnej atmosféry sú pre dobrovoľníkov na festivale odmenou aj vstupenky na vybrané predstavenia.

Novinkou je možnosť celoročnej praxe, pri ktorej sa môžu záujemcovia realizovať aj v priestore pre kultúru, kreativitu a komunitu – v bode.K7.

Možnosti sú rôzne, stážisti môžu pracovať pri organizácii kultúrnych a spoločenských udalostí počas celého roka. Stačí si nájsť čas minimálne 2 dni v týždni počas 2 mesiacov.

„Okrem toho, že zažijete fungovanie kultúrneho centra na vlastnej koži, dobrovoľníctvo v bode.K7 si študenti môžu započítať do absolventskej praxe a my na revanš radi pomôžeme s konzultáciami záverečných prác,“ doplnila Kováčová.

Všetky potrebné informácie o dobrovoľníctve na Medzinárodnom festivale Divadelná Nitra nájdete tu.

Ak sa chcete podieľať na fungovaní bodu.K7, vyplňte kontaktný formulár tu.

Televízia Nitrička

Forgot Password