Srdce na dlani 2019

Nitrianske centrum dobrovoľníctva každoročne v spolupráci s mestom Nitra organizuje slávnostný galavečer s názvom Srdce na dlani. Aj tento rok budú nitrianski dobrovoľníci ocenení za svoju prácu a námahu počas uplynulého roka.

„Nominácie sú priímané od organizácií, občianskych združení, kolektívov či jednotlivcov z Nitry. Nominovať je možné v 8 kategóriách, ako napr. dobrovoľník pracujúci s mládežou, v kultúre alebo pre životné prostredie. Novinkou je možnosť nominácie školy priateľskej k dobrovoľníctvu,“ informovalo Nitrianske centrum dobrovoľníctva.

Srdce na dlani je ocenenie za dobrovoľnícku činnosť vykonávanú bez nároku na finančnú odmenu v prospech iných, v rôznych oblastiach spoločenského života. Prípadne aj za výnimočný čin alebo iný prejav solidarity a motivovania k službe pre druhých.

Cieľom slávnostného stretnutia je poďakovať dobrovoľníkom za ich činnosť a spoločenskú angažovanosť. Slávnostný program býva sprevádzaný občerstvením a hudobnými vystúpeniami.

zdroj: fb Nitrianske centrum dobrovoľníctva

Ak chcete aj vy oceniť svojho dobrovoľníka/čku a prejaviť mu vďaku – nominovať ich môžete do 18. decembra 2019 vyplnením krátkeho online nominačného formulára.

Televízia Nitrička

Forgot Password