Slovenské hry mládeže TRIAL 2020

V nedeľu 27.9.2020 sa uskutočnilo 4. kolo Slovenských hier mládeže, počas ktorého prebiehal pretek na pumptrackovej dráhe.

„Súťaže pumptrack a trial sa zúčastnilo spolu 97 súťažiacich, pričom dvaja jazdci boli z Poľska. Na oboch podujatiach reprezentovalo miestny klub a Obec Veľké Zálužie dokopy 22 pretekárov,“ prezrádza prezident klubu CTZV Andrej Práznovský. Aj keď to s počasím spočiatko nevyzeralo najlepšie, nakoniec sa umúdrilo a pretekári si mohli užiť krásny slnečný deň.

Sekcie boli postavené v štýle UCI svetového charakteru. Na záver boli vyhlásené výsledky seriálu Slovenských hier mládeže TRIAL.

Skvelým spojením dvoch cyklistických disciplím vznikli nové priateľstvá a kontakty. Jazdci preto odchádzali z podujatia spokojní a s úsmevom na tvári.

Súťaž bola posledným pretekom tejto sezóny.

Po dobudovaní areálu Cyklopark bude Veľké Zálužie v roku 2021 hostiť Majstrovstvá Slovenska v Triale a Pumptracku.

Zdroj foto: Cyklo Team Veľké Zálužie

Som šéfredaktorkou Nitrianskeho hlásnika, ktorý tvorí tím mladých ľudí zaujímajúcich sa o aktuálne dianie a mapujúcich novinky z Nitry a okolia. Sme súčasťou televízie Nitrička, vďaka ktorej podchytávame dianie nielen prostredníctvom online sveta, ale témy ďalej rozvíjame aj v rámci nášho vysielania. Ak máte požiadavku na reportáž, sťažnosti, tipy alebo námety, neváhajte ma kontaktovať na adrese miriama.polakova@nitrianskyhlasnik.sk alebo na telefónnom čísle 0915/595 261

Televízia Nitrička

Forgot Password