Slávnostné otvorenie nového outdoorového ihriska

Na realizáciu projektu finančne prispela aj COOP Jednota.

Otvorenia na Ulici Československej armády sa zúčastnil aj prorektor SPU Ivan Takáč, ktorý spolu so zástupcom obchodného reťazca slávnostne prestrihol pásku. Realizácia projektu bola možná aj vďaka zákazníkom COOP Jednoty, ktorí svojimi vhodenými žetónmi prispeli k víťazstvu tohto projektu. 6000 eur bol príspevok Jednoty, 13 000 eur dodal investičný fond SPU. Po minulomesačnej administratívy sa projekt dokončil veľmi rýchlo.

Outdoorové ihrisko bude slúžiť okrem študentov univerzity aj širokej verejnosti. Pridá sa teda k už fungujúcemu ihrisku na Chrenovej.

„Každý, kto má záujem, stačí mu prejsť cez bránu a môže cvičiť, koľko mu srdce ráči. Je treba dať vedieť Nitranom, že tu je alternatíva k Chrenovskému ihrisku, “ uvádza Ľubomír Urban, vedúci Centra univerzitného športu.

Som šéfredaktorkou Nitrianskeho hlásnika, ktorý tvorí tím mladých ľudí zaujímajúcich sa o aktuálne dianie a mapujúcich novinky z Nitry a okolia. Sme súčasťou televízie Nitrička, vďaka ktorej podchytávame dianie nielen prostredníctvom online sveta, ale témy ďalej rozvíjame aj v rámci nášho vysielania. Ak máte požiadavku na reportáž, sťažnosti, tipy alebo námety, neváhajte ma kontaktovať na adrese miriama.polakova@nitrianskyhlasnik.sk alebo na telefónnom čísle 0915/595 261

Televízia Nitrička

Forgot Password